4–5 жовтня 2012 року відбулась науково-практична конференція

Автор(и)

  • T T

DOI:

https://doi.org/10.14739/2310-1237.2012.3.17039

Анотація

«Актуальні питання сучасної патоморфології», присвячена 90-річчю з дня заснування кафедри патологічної і топографічної анатомії Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика

У 1922 році кафедра патологічної анатомії виділена в окрему структуру на той час Клінічного інституту для удосконалення лікарів (КІУЛ), а нині Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика.

Колектив кафедри патологічної анатомії на всіх етапах її існування зробив вагомий внесок у розвиток медицини, працюючи над використанням наукових досліджень у навчальному процесі, залученням найбільш підготовлених науковців до викладацької роботи та впровадженням наукових розробок в практику охорони здоров’я.

Базами кафедри є об’єднане патологоанатомічне відділення Київської обласної клінічної лікарні, Центральна патологоанатомічна лабораторія Міністерства оборони України та патологоанатомічне відділення Національної дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ».

Кафедра патологічної анатомії є консультативним центром для патологoанатомів та судово-медичних гістологів України, тут навчаються та підвищують кваліфікацію більшість лікарів-патологоанатомів країни.

##submission.downloads##

Номер

Розділ

Матеріали наукових конференцій